Biuro Pracy

Biuro Pośrednictwa Pracy funkcjonuje od 1997 roku w ramach statutowej działalności Fundacji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu JagiellońskiegoBRATNIAK

Siedziba Biura znajduje się w DS. Żaczek przy ul. 3 Maja 5 Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.00

Celem działalności biura jest pomoc studentom i absolwentom wyższych uczelni w znalezieniu pracy. Biuro funkcjonuje w oparciu o Certyfikat Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej (Nr rejestru 117/1a), biorąc udział w rządowych i terytorialnych inicjatywach walki z bezrobociem wśród absolwentów. Współpracujemy z Małopolskim Urzędem Pracy oraz z największym na tym terenie serwisem ogłoszeń internetowych.

W ramach działalności biura prowadzona jest baza danych, wzbogacana corocznie o kilkaset aplikacji osób poszukujących pracy, co zapewnia pracodawcom szybką, profesjonalną i, co najważniejsze, zupełnie bezpłatną pomoc w znalezieniu kompetentnych pracowników.

W odpowiedzi na zapotrzebowania studentów studiów dziennych i zaocznych poszukiwane są prace dorywcze, zapewniające uczącym się młodym ludziom zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz stanowiące dla nich dodatkowe źródło dochodów. Absolwentom wyższych szkół proponujemy oferty prac stałych umożliwiające rozpoczęcie kariery zawodowej. Prowadzimy również doradztwo w zakresie autoprezentacji i przygotowywania profesjonalnych aplikacji.

Wśród naszych klientów jest wiele liczących się na naszym rynku firm, między innymi

Ahold Polska, Solidex, Philip Morris Polska, BP Poland, Masterfoods Polska, Polska Grupa Dealerów FORD Euro Car, Stomil Sanok S.A., Polska Federacja Rynku Nieruchomości, IMIGe Poland Sp. Z o.o., Leviatan-Poligrafia Sp. Z o.o. i inne.

Biuro Pośrednictwa Kwater – umożliwia studentom znalezienie stancji lub mieszkania na rok akademicki. W tym celu umieszczamy zgłoszenia w przygotowanych formularzach, które następnie są udostępniane osobom poszukującym. Co istotne, nasze pośrednictwo w tym zakresie jest zupełnie bezpłatne ; zapewniamy dostęp do aktualnej bazy wolnych pokoi przez cały rok. Od lipca 2004 roku oferty można przeglądać na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.

Kontakt:

Biuro Pośrednictwa Pracy i Kwater

Al. 3 Maja 5

Tel. 012 632 75 50

Tel/fax 012 632 87 35

Mail: biuro@bratniak.krakow.pl

www.biuro.bratniak.krakow.pl